Biletix ile biletleme anlaşması imzalandı
24 TEMMUZ 2013 00:00
334 kez okundu
HABERİ PAYLAŞ

   Türkiye’nin eğlence ve spor etkinlikleri alanında lider biletleme firması; uluslararası Ticketmaster’ın iştiraklerinden Biletix ile kulübümüz 2013-2014 futbol sezonunda resmi bilet ve sezon kart satış anlaşması imzalamıştır.  
   İmzalanan anlaşma ile; Eskişehirspor 2013-2014 futbol sezonunda sezonluk kombine kart ve münferit maç bilet satışlarını, www.biletix.com, Biletix çağrı merkezi ve Türkiye genelindeki Biletix satış noktalarından gerçekleştirecek. 
   Kulüp Başkanımız Mesut Hoşcan, Biletix ile Eskişehirspor Kulübü arasındaki iş ortaklığından ötürü çok mutlu olduklarını belirtip; “Yeni teknik direktörümüz Ertuğrul Sağlam’ın ardından, Biletix ile imzaladığımız anlaşmayla bu sezon Spor Toto Süper Lig’deki iddiamızı pekiştiriyoruz. Bu aşamada Biletix’in, taraftarımızın kombine kartlarını ve maç biletlerini temin etmesi, taraftarlarımıza çok büyük kolaylık sağlayacaktır. Bu bağlamda Biletix ile başlattığımız iş ortaklığımız bizim için çok büyük önem taşıyor.” dedi.
   Biletix Genel Müdürü Kemal Erdine, imzalanan anlaşmaya istinaden şunları söyledi; “Biletix olarak tüm müşterilerimize dünya standartlarında biletleme hizmeti veriyoruz. Yeni teknik direktörü ile daha da iddialı bir sezona girmeye hazırlanan Eskişehirspor taraftarları işbirliğimiz ile maçlara en hızlı, en pratik ve en sorunsuz şekilde ulaşma imkanına kavuşacak. İşbirliğimizle beraber daha da güçlenen kulübümüze yeni sezonda başarılar diliyorum.” dedi.
   Taraftarlarımız, sezonluk kombine kartlarını ve maç biletlerini; Biletix’in (0216) 556 9800 numaralı çağrı merkezinden, www.biletix.com web sitesinden ve Eskişehir’deki satış noktalarının yanı sıra Türkiye çapında sayıları 40’ın üzerindeki Biletix satış noktasından temin edebilecekler. 

SOSYAL MEDYA