ESSTORE ile ilgili duyuru
14 TEMMUZ 2013 00:00
207 kez okundu
HABERİ PAYLAŞ

   20 Şubat 2013 tarihinde Esstore’un işletmeciliği 5 yıllık bir sözleşmeyle Dörtel Ajans’a verilmişti. Yönetimimiz 11 Temmuz 2013 tarihinde Esstore işletmecimiz Dörtel Ajans ile yapılan görüşmede sözkonusu sözleşmeyi kulübümüzün menfaatleri doğrultusunda revize etmiştir.
   Karşılıklı varılan muvafakat sonucun da yönetimimizin istemiyle sözleşme süresi Temmuz 2016 da sonlanacak şekilde 5 yıldan 3 yıla indirilmiştir.
   Esstore’a sözleşmeyle birlikte Şubat 2013 tarihinde konsinye olarak verilmiş olan ürünlerin bedelleriyle ilgili ödemeler vadeye yayılarak tahsil edilmiştir.
   Bu tarihten sonraki tüm yeni ürün koleksiyonlar, yönetimimizin izni ve onayı alındıktan sonra Esstore ‘da taraftarımıza satışa sunulacaktır.
   Mayıs 2013 tarihinde yapılmış olan sözleşme gereği Orijinal Ürünler’de 2013 – 2014 sezonun da NIKE ürünlerini kullanacağız. Esstore bu ürünleri satışa sunmak zorunda olup, fiyat iyileştirilmesi konusunda işletmeci firma ile yönetimimiz arasında yapılan görüşmeler sonucunda belli fedakarlıklar yapılmıştır.
   Tüm taraftarlarımızın Esstore mağazasından alışveriş yaparak kulübümüze katkı sağlamasını rica ediyoruz.
   Kamuoyunun bilgisine sunarız.

SOSYAL MEDYA