hayatabirESverr Projesinin Lansman tanıtımı gerçekleşti
03 AĞUSTOS 2018 19:46
1501 kez okundu
HABERİ PAYLAŞ
hayatabirESverr Projesinin lansman tanıtımı, bugün Eskişehir Emniyet Müdürlüğü Polisevi’nde yapılan toplantı ile gerçekleşti.

hayatabirESverr Projesinin lansman tanıtımı, bugün Eskişehir Emniyet Müdürlüğü Polisevi’nde yapılan toplantı ile gerçekleşti.

Eskişehir Valiliği’nin organize etmiş olduğu lansman toplantısı, Eskişehir Emniyet Müdürlüğü Polisevi’nde gerçekleşti. Tanıtıma, Valimiz Özdemir Çakacak, İl Jandarma Komutanı Albay Uysal Ağaoğlu, İl Emniyet Müdürü Engin Dinç, Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Naci Gündoğan, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Rektör Vekili Prof.Dr. Ali Arslan, Eskişehir Baro Başkanı Av.Rıza Öztekin,  Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler, Eskişehir Sanayi Odası Başkanı Celalettin Kesikbaş, Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Başkanı, Nadir Küpeli, Esnaf Odaları Birliği Başkanı Ekrem Birsen, Şoförler Odası Başkanı Suat Er, Pazarcılar Odası Başkanı Mehmet Çiçek, Berberler Kuaförler Odası Başkanı Fethi Özkara, Eskişehir Orman Bölge Müdür Recep Temel, DSİ Bölge Müdürü Murat Gül, İl Çalışma ve Sosyal Hizmetler Aile Müdürlüğü Vekili Yakup Pınar, İl Çevre ve Şehircilik Müdürü Hikmet Çelik, İl Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü Vekili Mithat Mutu, İl Tarım ve Orman Müdür Erkan Alkan, İl Milli Eğitim Müdürü Necmi Özen, İl Sağlık Müdürü Doc.Dr.Uğur Bilge, Ticaret Borsası Başkanı Ömer Zeydan, Eskişehir Sucular Odası Başkanı Gazi Kaya, Eskişehir Tornacılar Oto Tamirciler Odası Başkanı Adnan Karamanlı, Bakkal ve Bayiler Odası Başkanı İ.Hakkı Ördek, ile, taraftar temsilcilerimizin yanı sıra, Teknik Direktörümüz Fuat Çapa, Sportif Direktörümüz İzzet Erdoğan, İdari Direktörümüz Ayhan Taşçı ve Yönetim Kurulu üyelerimiz katıldı.

Kulüp Başkanımız Halil Ünal ve Çankırıspor Kulübü Başkanı Sevda Karaali’nin 2 aydır üzerinde çalıştıkları “Eskişehir’in Mali Kurluluş Savaşı” içeriğini kapsayan; Çankırı’da uygulayıp başarıya ulaşan ve bu başarı neticesinde elde edilen gelirle Çankırıspor’a bir tesis kazandıran projenin Eskişehirspor’a uyarlanmış şeklini, Eskişehirsporumuzun borcu olan ve transfer yasağı doğuracak futbolcu alacaklarını karşılamak için “hayatabirESver” projesini Çankırıspor Kulübü Başkanı Sevda Karaali anlattı. Proje açılışını Valimiz Özdemir Çakacak ilk üye olarak başlattı. Projeye üye olanlardan banka aracılığı ile her ayın 26’sında, 26 TL para toplanacak paralar direkt olarak banka hesaplarından borcu olan ve transfer yasağı doğuracak futbolcu alacaklarına ödenecek.

SOSYAL MEDYA