İcra kurulumuz açıklamalarda bulundu
06 KASIM 2018 17:49
1687 kez okundu
HABERİ PAYLAŞ
İcra Kurulu Başkanı ve Sosyal İşlerden Sorumlu Asbaşkanımız Harun Adıgüzel, bugün Vali Hanefi Demirkol tesislerimizde İcra Kurulu üyeleri adına açıklamalarda bulundu.

İcra Kurulu Başkanı ve Sosyal İşlerden Sorumlu Asbaşkanımız Harun Adıgüzel’in düzenlediği basın toplantısında, Teknik Asbaşkan Yardımcımız Kaan Ay, Teknik Direktörümüz Fuat Çapa, ETB Başkanı Murat Diri ile ETB yönetim kurulu üyeleri Mehmet Şimşek , Erkan Koca , Şehri - Sevda grubu üyeleri  ve Ketchup Loyalty Sport bölümü yöneticisi Serdar Günay’da hazır bulundu.

Harun Adıgüzel: Takımımızın son iki karşılaşmada aldığı başarılı sonuçlar ile yüzümüzü güldürdüğünü ifade ederek konuşmasına başladı. Tesislerimizin yanında bulunan otopark gelirleri ile kulübümüzün genel giderlerinin bir kısmının karşılandığını belirten Adıgüzel, “Şehri- Sevda” grubu’nun başlattığı kampanya ile personelimizin maaş alacaklarının bir kısmını ödediklerini, son oynanan Osmanlıspor FK. maçı öncesi taraftarımızın verdiği bağışlar ile İstanbulspor AŞ. maçının primlerini futbolcularımıza dağıttıklarını, cuma günü de Osmanlıspor FK. maçı primlerini dağıtacaklarını ifade etti.

İcra Kurulu Başkanı ve Sosyal İşlerden Sorumlu Asbaşkanımız Harun Adıgüzel iki önemli projeye imza attıklarını belirtti.

Altyapı takımlarımızın deplasman masrafları için Anadolu Üniversitesi ile protokol imzaladıklarını bundan sonra Altyapı masraflarımızı Anadolu Üniversi’nin karşılayacağını, Ketchup Loyalty Sport ile 7979 ESES yaz kampanyasını başlattıklarını ifade etti.

Ketchup Loyalty Sport bölümü yöneticisi Serdar Günay kampanya hakkında bilgiler verdi.

Günay; “Kulübümüze sürdürebilir ek kaynak sağlama amacıyla başlatılan Mobil Destek projesi 7979’a ESES yaz gönder aylık 10 lira destek ol.

 

ESES5 ,  ESES20, ESES30, ESES40, ESES50, ESES60 , ESES70

 

İle taraftarın istediği miktarda bütçesine göre destek olması sağlanacak .Dedi.

Haber Galeri
SOSYAL MEDYA