Teknik Direktörümüz Fuat Çapa açıklamalarda bulundu.
09 AĞUSTOS 2018 19:39
1873 kez okundu
HABERİ PAYLAŞ
Teknik Direktörümüz Fuat Çapa, bugün antrenman öncesi Vali Hanefi Demirkol tesislerimizde açıklamalarda bulundu.

Geçmişe dönüp bakacak olursak, geleceği göremeyeceğimizi söyleyen Teknik Direktörümüz Fuat Çapa, “Kulüp Başkanımız Halil Ünal, Yönetim Kurulu üyelerimiz ve bir Eskişehir’li olarak bizler üzerimize düşeni yapıyoruz ve bundan sonraki süreçte de yapmak zorundayız. Koşullar ne olursa olsun, bizler bu ortamı birlikte aşmak zorundayız. Biz örnek olan bir şehiriz. Karabükspor ve Elazığspor çok kısa bir sürede transferi açabiliyorsa, Eskişehirspor bunu fazlasıyla yapabilmeli ve yapmalı. Bu şehirde yaşayan her bireyin, mevki makam gözetmeksizin, herkes üzerine düşeni yapmak zorunda.

Haftasonu lig başlıyor. İlk hafta mücadelesinde, Giresunspor ile deplasmanda oynayacağız.  Şu an için hangi kadro ile sahada olacağımızı söyleyemiyorum. Ama kim olursa olsun. Sahaya çıkan arkadaşlarımız, koşullar ne olursa olsun. O formanın hakkını vererek, Eskişehirspor sevdalılarının yüzünü öne eğdirmeyecek bir şekilde, mücadele edeceğinden kimsenin şüphesi olmasın.” dedi.

Basın mensuplarına da teşekkür eden Çapa, “ Burada artık sizlerinde işin ciddiyetini anlatabilmek için, Eskişehirspor’un sesi olmak zorundasınız. Bu sadece yöneticilerin üzerine alması gereken bir görev değil. Bu Eskişehir’in üzerine alması gereken bir görev. Bunu hep birlikte yapmak zorundayız. Eğer, bunu hep beraber yaparsak, yeniden o şanlı tarihi yazacak, güce sahibiz. Ama bunu biran önce yapmalıyız. ” dedi.

Haber Galeri
SOSYAL MEDYA