Alfred N'Diaye Eskişehirspor'da
28 TEMMUZ 2013 00:00
286 kez okundu
HABERİ PAYLAŞ

   Alfred N'Diaye Eskişehirspor'da.
   Bugün atılan imzalar sonrasında 1990 doğumlu Alfred N'Diaye, satın alma opsiyonu kulübümüzde olmak üzere 1 yıllığına kiralık olarak Eskişehirspor'a katıldı.
   2. Başkanımız Ahmet Yalçın ve Yönetim Kurulu üyelerimiz Bahadır Ünalan ve Aytekin Aykın'ın da katıldığı imza töreninde konuşan Teknik Asbaşkanımız Mehmet Akman "Bir süredir bu transfer için uğraşıyorduk. Ama futbol kulüpleri arasında etik değerlerin yer yer kaybolduğu bir dönemde maalesef bu transfer uzamak zorunda kaldı. Eskişehirspor önceden de olduğu gibi gelecekte de bu etik değerlere uymaya devam edecektir. Yönetim Kurulumuzun ekip çalışması ile N'Diaye satın alma opsiyonu kulübümüzde olmak üzere Sunderland kulübünden 1 yıllığına kiralık olarak aramıza katıldı. Camiamıza hayırlı olsun" dedi.

   Alfred N'Diaye 1990 yılında Paris'de dünyaya geldi. 1,87m. boyunda olan N'Diaye futbola US Vandœuvre takımında başladı. Daha sonra sırasıyla Nancy, Bursaspor ve Sunderland formalarını giyen oyuncu Sunderland'de 12 maçta yer aldı. N'Diaye 25 kez Fransa U17-U19-U20-U21 takımlarında milli formayı giydi. 

 

Basın için ham fotoğraflar  

SOSYAL MEDYA